Sağlık

Bal Ve Karbonat Karışımı En Sıkıntılı Hastalıklara Bile Çare Olabiliyor

Dünyada bir çok kişi ne yazık ki kansere yakalanıyor. Modern tedavi yöntemleri çok pahalı, etkisiz ve tehlikeli. Bunun gibi ev yapımı doğal reçeteleri denemek hiçbir şey kaybettirmez.

Bal ve karbonatın faydaları sonsuz. Bal tedavi edici özellikleri nedeniyle yüzlerce yıldır kullanılıyor, karbonat neredeyse her şey için kullanılabiliyor. İkisi bir araya gelince siz düşünün nasıl bir etki yaratabileceğini!

 

Bal Karbonat Karışımının Faydaları

Birileri daha bizim gibi düşünmüş olmalı ki bu karışımı denemiş ve kanser tedavisinde çok etkili olduğunu görmüş. Evet doğru duydunuz! Bal ve karbonat karışımı çok güçlü bir kanserle mücadele yöntemi.

Karbonat hücre büyümesini engelliyor. Kanserli hücreler üzerinde de mükemmel şekilde çalışıyor. Bal, sağlıklı hücreleri en tepe noktasında çalışır halde tutuyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren doğal antioksidanlar içeriyor. Vücudu hastalıklara karşı güçlü bir savaşçı haline getiriyor. Bal aynı zamanda karbonatın kanserli hücrelere nüfuz etmesini sağlıyor. Fantastik bir ikili oluşturuyorlar ve hastalıklara karşı savaşıyorlar. İşte size bu muhteşem ikilinin tarifi:

 

Malzemeler:

1 yemek kaşığı karbonat
3 yemek kaşığı bal

 

Hazırlanışı:

 

1 yemek kaşığı karbonatı küçük bir kaba koyun.
3 yemek kaşığı balı ekleyin ve macun kıvamına gelene kadar güzelce karıştırın.
Macunun 1-2 dakika ılıtılması gerekiyor. Bakın kaynatın ya da ateşte ısıtın denilmiyor 60 saniye kadar ılıtın bu konuda dikkatli olmakta fayda var. Güneşe de koyabilirsiniz 60-90 saniye kadar.

 

Kullanışı:

 

30 gün boyunca bu karışımdan 3 yemek kaşığı yiyin. Öğünlerden sonra kullanabilirsiniz. Düzenli olarak her gün kullanmanız gerekiyor. Bu karışımı kullanırken beslenme düzeninize de dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

Yazar Hakkında

admin

Denenmiş Tarifler Facebook : TIKLA

Yorum Yazmak İster Misiniz?