Sağlık

Karın Yağlarınızdan Kurtulmak İçin Bu Suyu 7 Gün İçin !

Formda olmak hepimizin isteyeceği bir şey ancak yediklerimize dikkat etmeden ideal kiloya sahip olmak maalesef mümkün değil.

Dengeli, sağlıklı, protein açısından zengin, alkali kalorili ve karbonhidrat açısından zengin bir diyet yaparak harika bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz. Tabi bu diyetin yanına sporu da eklerseniz harika olur.

Beslenmenize dikkat etmek hayatınızda bir kural olsun elbette ama bu sizi kısıtlamasın bunun için beslenmenize özen göstermekten zevk almalısınız. Ayrıca spor yaparkende istekli olursanız vücudunuz istediğiniz forma hazırlarken beyninizi de psikolojik olarak hazırlamış olursunuz.

Genelde hangi yiyeceklerin sağlıklı hangilerini fazla tükettiklerinde zararlı olacağını biliyoruz ama kalori oranlarına dikkat etmeyi bilinçli olarak elimizin tersiyle itiyoruz. Ve tabi eski alışkanlıklardan vazgeçmek oldukça zorluyor.

Sağlıklı beslenmek için en önemli kurallardan biri, diyetisyen yardımı alarak size uygun beslenme şeklinizin ortaya çıkarılmasını sağlamaktır. Ücretli diyet programı satan siteler de bir alternatif ancak bizim gibi ücretsiz form tarifleri veren siteleri de tercih edebilirsiniz.

Bugün de size hem evde hazırlayabileceğiniz hem de sağlıklı olan harika bir içecek tarifi vermek istiyoruz. Bu içecek lezzetli olduğu kadar çabuk hazırlanabiliyor ve göbek yağınızı eritme konusunda çok başarılı sonuçlar veriyor.

İhtiyacınız olan malzemeler:

  • 1 salatalık
  • 1 demet maydanoz
  • 3 adet ananas
  • 1 kereviz çubuğu

Yapılışı:

Malzemelerimizi iyice yıkadıktan sonra doğrayalım ve mikserin içine koyalım ve iyice karışana kadar mikserden geçirelim. Daha sonra gönde 1 bardak bu karışımdan içebilirsiniz.

Karın bölgenizdeki yağın erimesini istiyorsanız bu karışımı sabah aç karnına için. Vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerini yükseltir.

İçeceğimizdeki en önemli malzemelerden biri olan salatalık, idrar söktürücü etkileye sahiptir. Kalorisi düşük olduğu için içeceğinize harika bir aroma katıyor.

Yorum Yazmak İster Misiniz?